نوشته شده توسط : مرتضی

تاثیر فشار خون در جوان ماندن مغز

محققان دانشگاه ملی استرالیا(ANU) در مطالعه اخیرشان اظهار کرده‌اند گرچه فشار خون بالا سبب پیری مغزمان می‌شود اما جالب است بدانید فشار خون مطلوب نیز مغز ما را حداقل شش ماه جوان‌تر از سن واقعی‎مان نگه می‌دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از تی ای، سطح فشار خون نرمال کمتر از ۱۲۰/۸۰ میلی متر جیوه است اما از طرف دیگر سطح فشار خون مطلوب و سالم به عدد ۱۱۰/۷۰  میلی متر جیوه نزدیک‌تر است.

یافته‌های این مطالعه نشان می‌دهد تعداد افراد بالای ۳۰ سال مبتلا به فشار خون بالا در سطح جهان دو برابر شده است. طی این مطالعه محققان به بررسی ارتباط میان فشارخون و سلامت مغز افراد پرداخته‌اند.

دانشمندان استرالیایی پس از بررسی‌های بسیار دریافتند که شرکت کنندگان مبتلا به فشار خون بالا دارای مغز پیرتری هستند که این موضوع با کاهش سطح سلامت مغز آنها نیز مرتبط است. گفتنی است این امر همچنین خطر ابتلای آن افراد به بیماری‌های قلبی، سکته مغزی و زوال عقل را نیز افزایش می‌دهد.

در این مطالعه ۶۸۶ فرد سالم ۴۴ تا ۷۶ ساله شرکت کردند. محققان با بررسی اسکن مغزی شرکت کنندگان، سلامت مغز آنها را بررسی کردند و از روش یادگیری ماشینی نیز برای تخمین سن مغزی آنها استفاده کردند.

پروفسور "والتر ابهایاراتنا"(Walter Abhayaratna) متخصص قلب و نویسنده این مطالعه گفت: اگر فشار خون مطلوب را حفظ کنیم، مغز ما حتی با وجود افزایش سن نیز جوان‌تر و سالم‌تر می‌ماند. داشتن شیوه زندگی صحیح و پیروی از یک رژیم غذایی مناسب به منظور جلوگیری از فشار خون بالا بسیار مهم است. نتایج آزمایشها نشان داد فردی با فشار خون مطلوب و سطح ۱۱۰/۷۰ میلی متر جیوه در مقایسه با فردی با فشار خون بالا و در سطح ۱۳۵/۸۵ میلی متر جیوه دارای سن مغزی پایین‌تر و مغز جوان‌تری است.

پروفسور ابهایاراتنا افزود: یافته‌های این تحقیق نشان می‌دهد لازم است همه افراد به خصوص جوانان به طور مرتب فشار خون خود را چک کنند. اگر سطح فشار خون شما بالا رفت، باید از این فرصت استفاده کرده و در مورد راه‌های کاهش فشار خون با پزشک خود مشورت کنید و تغییری در سبک زندگی خود مانند رژیم غذایی و فعالیت بدنی‌تان اعمال کنید.

<

:: موضوعات مرتبط: بهداشت و درمان , ,
:: بازدید از این مطلب : 2
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 20 مهر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرتضی

راه نوین واکسیناسیون برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در آینده

محققان "دانشگاه اوساکا" ژاپن در مطالعه اخیرشان از طراحی روشی خبر داده‌اند که از شیوع کروناویروس در آینده جلوگیری می‌کند.

محققان ژاپنی یک استراتژی واکسیناسیون در موش‌ها ایجاد کرده‌اند که این استراتژی تولید آنتی بادی‌هایی را که می‌توانند کروناویروس سندرم حاد تنفسی ۲ و طیف وسیعی از کروناویروس‌های دیگر را خنثی کنند، تقویت می‌کند. اگر نتایج رویکرد محققان بر روی انسان‌ها نیز موفقیت آمیز باشد، می‌تواند به تولید واکسنی پیشرفته که قادر به جلوگیری از شیوع کروناویروس در آینده است، منجر شود.

 کروناویروس سندرم حاد تنفسی ۲ از پروتئین میخ مانند خود برای اتصال به گیرنده سطح سلول موسوم به آنزیم ۲ مبدل آنژیوتانسین و ورود به سلول‌های انسانی استفاده می‌کند. ناحیه اتصال- گیرنده پروتئین میخ مانند این ویروس از دو قسمت تشکیل شده است. یک قسمت بخش هسته‌ای(core) نام دارد که در تمامی کروناویروس‌ها یکسان است و بخشی دیگر که عملکردی تخصصی‌تر نیز دارد، سر (head) است که سبب اتصال اتصال ویروس به آنزیم ۲ مبدل آنژیوتانسین می‌شود.

آنتی بادی‌هایی که بخش سر ناحیه اتصال- گیرنده پروتئین میخ مانند را تشخیص دهند، می‌توانند ورود کروناویروس سندرم حاد تنفسی ۲ به سلول‌ها را مسدود کنند اما در برابر ورود سایر کروناویروس‌ها مانند کروناویروس سندرم حاد تنفسی/عامل بیمارس سارس(SARS-CoV-۱) چندان قوی عمل نمی‌کنند و محافظت پایینی دارند اما در مقابل آنتی بادی‌هایی که بخش هسته‌ای ناحیه اتصال- گیرنده پروتئین میخ مانند را تشخیص دهند، می‌توانند از ورود طیف وسیعی از کروناویروس‎ها به سلول‌های انسانی جلوگیری کنند.

متاسفانه بدن بیشتر افرادی که در معرض پروتئین میخ مانند ویروس مذکور قرار دارد، تمایل به تولید آنتی‌بادی‌هایی که بخش سر را تشخیص می‌دهند داشته و تعداد آنتی بادی‌های تولیدی که بتوانند بخش هسته‌ای را تشخیص دهند، کم هستند.

پروفسور "توموهیرو کوروساکی"(Tomohiro Kurosaki) از مرکز تحقیقات "WPI Immunology Frontier" دانشگاه اوساکا ژاپن گفت: نتایج یافته‌های این مطالعه نشان می‌دهد اگرچه تولید آنتی بادی‌های خنثی کننده گسترده امکان‌پذیر است اما بعید است که کروناویروس سندرم حاد تنفسی ۲ و واکسن‌های فعلی بتوانند محافظت بالایی در برابر ظهور ویروس‌های جدید مرتبط با سارس، داشته باشند.

بنابراین طی این مطالعه کوروساکی و همکارانش تصمیم گرفتند یک استراتژی واکسیناسیون جدید را که ممکن است سیستم ایمنی را قادر به تولید آنتی بادی‌های خنثی کننده بیشتری کند، آزمایش کنند.

به همین منظور محققان ناحیه اتصال- گیرنده پروتئین میخ مانند کروناویروس سندرم حاد تنفسی ۲ را از نظر ژنتیکی اصلاح کردند و ناحیه سر آن را با مولکول‌های قند پوشاندند. این مولکول‌های قند می‌توانند از ناحیه سر در برابر سیستم ایمنی محافظت کرده و تولید آنتی بادی‌های موثر در برابر ناحیه هسته‌ای محافظت نشده از ناحیه اتصال- گیرنده را افزایش دهند.

پس از آن محققان مشاهده کردند موش‌هایی که دارای این پروتئین‌های مهندسی شده بودند مقدار بسیار بیشتری از آنتی بادی‌هایی را که بخش هسته‌ای ناحیه اتصال- گیرنده پروتئین میخ مانند را تشخیص می‎دهند، تولید کرده بودند. این آنتی بادی‌ها نیز قادر بودند از ورود نه تنها کروناویروس سندرم حاد تنفسی ۲ بلکه کروناویروس سندرم حاد تنفسی ۱ و سه کروناویروس شبه سارس ناشی از خفاش‌ها و پانگولین‌ها جلوگیری کنند.

پانگولین، پولک‌پوست و زره‌پوش یا مورچه‌خوار پولک‌دار یا مار پولک‌ عناوینی هستند که برای اشاره به گروهی از جانوران از راسته پولک‌پوست‌سانان(Pholidota) استفاده می‌شوند.

کوروساکی در انتها افزود: آزمایشات زیادی باید انجام شود تا این استراتژی بر روی انسان‌ها نیز جواب دهد اما داده‌های ما حاکی از آن است که نسخه‌های مهندسی شده ناحیه اتصال گیرنده پروتئین میخ مانند می‌تواند عاملی کاربردی برای توسعه واکسن‌های پیشرفته محافظتی در آینده باشند و از شیوع کروناویروس‌ها در آینده جلوگیری کند.

یافته‌های این مطالعه در مجله "Experimental Medicine" منتشر شد.

<

:: موضوعات مرتبط: پزشکی , ,
:: برچسب‌ها: کرونا , واکسن , نوین ,
:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 19 مهر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرتضی

کارخانه هوشمند "نیسان" به دست ربات‌ها می‌چرخد

در "کارخانه هوشمند" شرکت نیسان به ندرت می‌توان نیروی کار انسانی یافت. ربات‌ها تمام فعالیت‌های این کارخانه از جمله جوشکاری و نصب را انجام می‌دهند. این ربات‌ها رنگ‌کاری و بررسی رنگ را نیز برعهده دارند.

به گزارش ایسنا و به نقل از تک‌اکسپلور، "هیدیوکی ساکاموتو"(Hideyuki Sakamoto) معاون اجرایی نیسان در طول بازدید از خط تولید خودروهای اسپرت آریا(Ariya) در روز جمعه در کارخانه "توچیگی"(Tochigi) گفت: پیش از این، افراد براساس تجربه تولید را انجام می‌دادند اما اکنون ربات‌ها با کمک هوش مصنوعی و بررسی داده‌های جمع‌آوری شده می‌توانند این کار را انجام دهند.

به گفته شرکت نیسان، این کارخانه که در حومه شهر توکیو قرار دارد قرار است پیش از ماه آوریل آغاز به کار کند. خط مونتاژ این کارخانه به گونه‌ای است که هر سه مدل خودروی برقی، بنزینی و "ای‌پاور"(e-Power) که ترکیبی از این دو است را تولید می‌کند.

کارگران این کارخانه می‌توانند بر کارهای ماهرانه‌تری مثل تجزیه و تحلیل داده‌های به دست آمده از ربات‌ها و نگهداری از تجهیزات تمرکز کنند.

همه‌ی شرکت‌های خودروسازی در حال کار بر روی فناوری رباتیک هستند که می‌تواند به آن‌ها در پاسخگویی سریع به تقاضای بازار کمک کند.

در این کارخانه، بازوهای مکانیکی غول‌پیکر با نمایشگرهای بزرگ از زوایای مختلف روی سطح خودروها نور می‌تابانند تا دوربین‌ها کوچک‌ترین عیب و ایراد را تشخیص دهند.

 

دستگاهی دیگر نیز به سرعت سیم‌هایی به دور یک شی فلزی می‌پیچد. چیزی شبیه به یک قرقره بزرگ که بخشی از موتور نیسان و جایگزینی برای آهن‌رباهای خودروهای برقی امروزی است. به گفته‌ی شرکت نیسان این نوآوری نیاز به مواد نادر را برطرف کرده و باعث کاهش هزینه‌ها شده است.

نیسان می‌گوید که فناوری‌های استفاده شده در کارخانه "توچیگی" به تدریج در سایر کارخانه‌های جهان از جمله شرکت‌ رنو که شریک آن‌ها است مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

"ساکاموتو" می‌گوید، تخمین هزینه‌های صرفه‌جویی شده کار دشواری است اما تولیدات باید با کمبود نیروی کار، همه‌گیری کووید-۱۹ و کاهش انتشار کربن سازگار باشد تا بتوان به کاهش تغییرات جوی کمک کرد.

شرکت نیسان امیدوار است تا سال ۲۰۵۰ به انتشار صفر خالص دی‌اکسید کربن دست یابد.

به گفته‌ی این شرکت، نوع جدیدی از فرآیند رنگ‌آمیزی با انجام همزمان رنگ‌آمیزی و پخت رنگ، باعث کاهش ۲۵ درصدی مصرف انرژی می‌شود. پیش از این بدنه آلمینیومی ماشین باید جدا از سپرهای پلاستیکی آن در دمای متفاوت پخته می‌شد.

انتهای پیام

<

:: موضوعات مرتبط: رایانه و فناوری اطلاعات , صنعت , چالش و نقد , ,
:: برچسب‌ها: ربات ها , دنیا , کار , تغییر , جهان , ایران , کارخانه , کارگر رباتی ,
:: بازدید از این مطلب : 1
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 18 مهر 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرتضی

سلا م به تمام کسایی که از این سایت دیدن میکنند

خواهش میکنم 3بار کلید  f5  کیبردتون رو بزنین

 

ببینید چه اتفاقی میفته؟ تجربه یک کار متفاوت!

<

:: بازدید از این مطلب : 702
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 7 آبان 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرتضی

با سلام خدمت همه شما عزیزان و بزگواران.

پیشگویی های زیادی در مورد آینده شده و همچنان در حال انجام هست. در خدمتون هستم با یه پیشگویی جالب و تا حدودی نزدیک به واقعیت

همینطور که میدونید هم اکنون بسیاری از کارهای تولیدی و پزشکی و نظامی داره بوسیله  ربات ها انجام میشه و هر ساله از کشور متمول ژاپن به گوش میرسه که ربات های جدید و نزدیک به انسان داره ساخته میشه و نمایشگاه های زیادی هم داره همه ساله برگزار میشه.تا اینجای کار همه چیز عادیه .خب زمان رو هم به پیشرفت تکنولوژی اضافه میکنیم چه چیزی از این دو بدست میاد؟

خب خیلی سادست ربات هایی ساخته میشن که جای انسان رو در بسیاری از جاها میگیرن.

جای نگرانی برای بسیاری از کارگران جهانه که روزی میرسه بوسیله همین ربات ها از کار بیکار میشن.

شاید عمق اون فقط به کارگران زحمت کش نرسه و عمیق تر باشه.

روزی میرسه که سیستم های مدیریت تغییرات زیادی به خودش میبینه و دیگه مدیریت در این جایگاهیی که الان هست وجود نخواهد داشت.مدیریت میره به سمت مدیریت ربات ها و سیستم های هوشمند که اونارو کنترل میکنن.حمل و نقل بدست ربات ها میفته و بسیاری از شغل ها نابود میشن.

حتی در عالم پزشکی .جای بسیاری از دکترها رو با ضریب اطمینان بسیار بالا میگیرن و جان بسیاری از آدم ها رو نجات میدن

همینجور که میبینید دنیا به سرعت داره تغییر میکنه.پس آینده دلخوش به یک تخصص دانشگاهیی نباشین.از من میشنوین .باید بریم به سمت ساخت ربات و استفاده از شبکه مجازی و یادگیری ساخت و هدایت و کنترل اون.

فکرشو بکنید برنامه ای به یک ربات میدین و اون کار روزانتونو انجام میده و شما میرین ورزش میکنین با خیال راحت!! یا بچتونو میدین دست یه ربات.

 

این است قرن جدید. شروع کنید که اگه با تغییرات خودتونو وقف ندید .تغییرات شما رو در خودش میبلعه. این یک هشدار به همه ماست. برای آیندگان و نسل های ماست.

فکرشو بکنید ؟پلیس راه شهری نداشته باشیم!!!!منظورم پلیس راه  هستش.چطور؟ وقتی که ساخت جاده و رانندگی به دستان ربات ها اتفاق بیفته....

 و این بود یه پیش بینی عالی که میخوام اگه ارشد شرکت کردم بردارم برا پروژه پایانی خودم.ارزششو داره.رشتم مدیریت و میخوام راه جدیدی برای علم مدیریت بوجود بیارم.

هرگونه کپی برداری از این پیش گویی من حرام و پیگرد قانونی داره.موفق باشین

<

:: موضوعات مرتبط: مقالات و پایان نامه ها , چالش و نقد , ,
:: برچسب‌ها: مدیریت , آینده , ربات ها , فردا , ,
:: بازدید از این مطلب : 112
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 20 بهمن 1396 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرتضی

خب در خدمت شما بزرگواران هستیم با یه بسته رایگان

همینطور که میدونید یکی از راههای درآمدزایی.کسب درآمد از طریق اینترنت و بسترهای مجازی میباشد

در منزل کار کنید.پیش عزیزانتون باشین و درآمدزایی کنید.

راه خوبی برای ایام فراغتتون می باشد .زمان هایی که خالیه رو به پول تبدیل کنید و به همه ثابت کنید زمان یعنی طلا. همین الان رایگان ثروتمند شوید

این پکیج که خدمتون تهیه شده هر جایی برید به صورت پولی به فروش میرسه

مفتخرم این پکیج رو به صورت رایگان در اختیار شما عزیران قرار بدهم

امیدوارم هر روز شاهد ثروتمند شدن شما عزیزان باشم.هر سوالی بود لطفا زیر همین پست قرار دهید

سریع باشید و دانلود کنید. تا زودتر ثروتمند شوید.

راهی برای کمک به شما بود و هیچگونه سودی برای بنده ندارد.در صورت تمایل حمایت کنید تا بسته هایی جدیدتر را خدمت شما ارئه نمایم.

موفق باشید!!!!

قیمت جهت اطلاع:  20000 هزار تومان

قیمت برای شما: رایگان

<

:: موضوعات مرتبط: اقتصادی , اشتغال , ,
:: برچسب‌ها: ثروتمند , کار در خانه , پول , دانلود رایگان بسته کار در خانه , راه نوع برای کسب درآمد ,
:: بازدید از این مطلب : 141
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 بهمن 1396 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرتضی

و اینک زمان بودن است.زمانی برای شکفتن و بیداری دوباره

آه دلی که زمان بر او حکم میکند

آه بر دقایقی که نمیتوان حضور داشت

سلام بر بوی نم زمستان و سرمایی که از خس و خاشاک نشانگر همه چیز است

خداحافظ عاشقی سلام بر سرما و به امید روییدن دوباره اگر خدا خواهد.

نویسنده: من هم اکنون

<

:: موضوعات مرتبط: خانواده , ,
:: بازدید از این مطلب : 100
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 5 بهمن 1396 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرتضی

دانلود رمان نباید عاشق می شدم

دانلود رمان نباید عاشق می شدم - negahdl.com

دانلود رمان نباید عاشق می شدم جاوا،اندروید،ایفون،pdf،تبلت – negahdl.com

دانلود رمان نباید عاشق می شدم جاوا،اندروید،ایفون،pdf،تبلت


یه داستان متفاوت…آ..آ…نه جالب…شایدم عاشقانه …..بخونین…
خلاصه:
درمورد دختری که تو خونواده ای با وضع مالی عالی هست و برادراش خواننده و خودشم عاشق خوانندگی ولی…..پایان خوش

 

قسمتی از داستان

تذکر:   همه ی شخصیتای داستان بغیر از ژینوس و آرزو واقعی هستن…. :)

بازم صبح ساعت۷با زنگ گوشیم که صدای برادرم سامیار روش بود بیدار شدم….اَه…صدبار بهش گفتم یه آهنگ مخصوص بیدار شدن من بخون ولی انگار نه انگار…عاشقشم ولی بعضی وقتا دوست دارم اون چشای عسلی تیرشو کور کنم کور کنم…از خود راضی تو اتاق خودش همش عکساشو زده منم که یه عکس دونفریمون که پارسال عید گرفته بودیم زدم به دیوار اتاقم….هر دومون وقتی میخندیم خوشگلتر میشیم…سامی دماغش یکم شبیه عملیاس ولی من دماغم به ترکیب صورتم میاد…چشامم سبز و عسلی ولی تو فصلای مختلف تیره و روشن میشه…من قدم زیاد از سامیار کوتاه تر نیست اون ۱۸۳ من ۱۶۸…اون اندامش هیکلی و ورزشکاری و من لاغرم….سامیار که خواننده و آهنگ ساز خیلی معروفه….مادرم دکتر زنان و پدرمم یه فروشگاه ورزشی بزرگ داره….منم امسال کنکور دادم و رتبه خوبی آوردم و داروسازی قبول شدم…
ساحره در زد و رفت تو اتاق:سمن بیداری؟
-آره مامان میبینی که…
-سامیار دیشب نیومد خونه؟

<

:: موضوعات مرتبط: کتاب و رمان , دانلود , ,
:: بازدید از این مطلب : 607
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 6 شهريور 1393 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرتضی

دانلود رمان راکاناک : رالین -negahdl.com

 

نوشته معین منصوری فرد

توضیحاتی درمورد داستان:
ناگهان صدایی شبیه ریزش بهمن، می شنوم. ناخودآگاه بالا را نگاه می کنم و توده وسیع ماسه را می بینم که به روی من می ریزد. قبل از ریختن روی من از روی غریزه انگشتانم از هم باز می شوند و بدون فکر کردن در مورد عواقبش میله را رها می کنم. مثل رویا چیزی را متوجه نمی شوم و فقط در لحظه ی کوتاهی پشتم تیر می کشد سپس پتکی را احساس می کنم که روی سینه ام کوبیده می شود و تنگی نفس به سراغم می آید. مثل دست و پا زدن در آب برای به دست آوردن اکسیژن و جلوگیری از خفه شدن، هوا را چنگ می زنم و با تمام قوا هوا را به داخل می کشم ولی انگار چیزی مانع این می شود تا تنفس انجام شود. سرم گیج می رود و دنیا جلوی چشمانم سیاه می شود…
داستان رمان درمورد تئوری علمی است که در آینده اتفاق خواهد افتاد و دنیای ما را واژگون خواهد ساخت. دنیای که در تاوان اشتباهات گذشته ها، گریبان گیر آینده ها خواهد شد …

با تشکر بی کران از شما منتظر پاسخ شما هستم

 

 

<

:: موضوعات مرتبط: کتاب و رمان , دانلود , ,
:: برچسب‌ها: رمان راکاناک , معین منصوری فرد ,
:: بازدید از این مطلب : 535
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 6 شهريور 1393 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرتضی

 

خیلی از طراح‌ها ممکن است گاهی دوست داشته باشند با دیدن نسخه کامل PSD طرح یک وبسایت، شیوه اجرای طراحی آن را یاد بگیرند. Popular UIs مجموعه‌ای از فایل‌های PSD طرح برخی سایت‌های معروف دنیا را به طور رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید آن‌ها را دانلود کنید.

rdio-ui.jpg

در حال حاضر در مجموعه یاد شده می‌توان طرح سایت‌هایی نظیر فیسبوک، اپل، GitHub و Rdio را مشاهده کرد.

طراحانی که روی این مجموعه کار می‌کنند می‌گویند هر هفته یک طرح جدید را برای دانلود معرفی خواهند کرد. به جز سرویس میل‌چیمپ که برای عرضه طرح سایتش توسط این مجموعه، عکس‌العمل قانونی نشان داده است، هیچ یک از سایت‌های فعلی که طرح‌شان آماده شده شکایتی بابت این موضوع نداشته‌اند.

برای مشاهده و دریافت طرح PSD سایت‌های معروف دنیا می‌توانید به صفحه Popular UIs مراجعه کنید.

منبع The Next Web

 

<

:: موضوعات مرتبط: دانلود , معرفی , ,
:: برچسب‌ها: psd , سایت , سایت معروف , دانلود ,
:: بازدید از این مطلب : 353
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 6 شهريور 1393 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرتضی

 

مدتی بود که در نظر داشتم تا در مورد سایت های آپلود فایل مطلبی را منتشر کنم. با بحثی هم که در مورد این سایت ها در وبلاگ  ایجاد شد، تصمیم گرفتم تا هر چه زودتر دست به کار شوم! عقیده دارم که معرفی سایت ها در زمینه های مشابه، اگر به صورت منتخبی از برترین ها (Top N) در نظر گرفته شود می‌تواند تاثیر بهتری را برای کاربران در بر داشته باشد. اگر خواننده مستمر این وبلاگ باشید هم مطمئنا علاقه من را نسبت به اینگونهمعرفی ها شاهد بوده اید! به نظر می رسد با وجود اینکه معرفی اینگونه سایت ها در وبلاگستان غیر فارسی رونق بسیاری دارد، اما هنوز کاربران فارسی زبان، سعی نکرده اند تا نگاه متمایزی نسبت به آن داشته باشند. هنگام جستجو مطلب در این مورد، نتایج زیادی را مشاهده کردم و لذا به همین خاطر، منبع دقیقی از اولین شخصی که به معرفی اینگونه سایت ها پرداخته نیافتم! هدف از این معرفی، آشنا کردن کاربران با سرویس های برتر درحوزه فعالیت مشابه سایت ها است. هدف از این معرفی، بیان این مطلب است که سایت هایی به غیر از رپیدشیر هم هستند تا بتوانند فایل های شما را میزبانی کنند! من در ادامه به ۲۰ مورد از آن ها شاره می کنم و توصیه می کنم که این پست  را هم از دست ندهید و اگر شما هم سایتی را در این زمینه می شناسید معرفی نمایید.


 

<

:: موضوعات مرتبط: معرفی , سرگرمی , آیا می دانید؟ , ,
:: برچسب‌ها: آپلود , فایل , لینک مستقیم ,
:: بازدید از این مطلب : 443
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 6 شهريور 1393 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرتضی

سلام خدمت دوستان عزیز امروز  سه بازی آنلاین در خدمتون هستم

 

 

 

سه بازی در ادامه مطلب

 

 

<

:: موضوعات مرتبط: نرم افزار و بازی , ,
:: برچسب‌ها: بازی آنلاین ,
:: بازدید از این مطلب : 406
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 1 شهريور 1393 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرتضی

<

:: موضوعات مرتبط: نرم افزار و بازی , ,
:: برچسب‌ها: بازی آنلاین ,
:: بازدید از این مطلب : 387
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 مرداد 1393 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرتضی

فیلم جدید: بلوف

 

محصول :ایران

سال تولید: 1393

 

<

:: موضوعات مرتبط: دانلود , فیلم , ,
:: برچسب‌ها: فیل،بلوف،فیلم ایرانی،2014،دانلود ,
:: بازدید از این مطلب : 397
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 مرداد 1393 | نظرات ()
نوشته شده توسط : مرتضی

با آهنگ جدید پویا بیاتی در خدمت شما عزیزان هستیم امیدوارم که با دانلود آهنگ از آن لذت ببرید

 


 

 

 

 


با ادای احترام به صدای جاودانه ایرج بسطامی

 

<

:: موضوعات مرتبط: آهنگ جدید ایرانی و خارجی , ,
:: برچسب‌ها: آهنگ جدید , پویا , پویا بیاتی , گل پونه ,
:: بازدید از این مطلب : 380
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 مرداد 1393 | نظرات ()

صفحه قبل 1 2 3 4 5 ... 13 صفحه بعد